Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni lehető leggyorsabban?

Hízni lehető leggyorsabban?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, vékony testalkat, jelenleg 65 kg.

Szeretnék elkezdeni komolyabban edzeni, de vékony vagyok, a csontjaim nehezek, így nem tudok mire dolgozni. A lehető leggyorsabb módon szeretnék felszedni 10-15 kilót. Esetleg tudnátok tippeket adni, mit hogyan egyek-igyak, hogy sikerüljön?



2017. ápr. 6. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
kihagytam, lehet hogy számít, 181-2 centi magas vagyok
2017. ápr. 6. 16:07
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Inni csak uditot igyal. Keruld a rostos kajakat mert azok gyorsitjak az emesztest.

egyel: sok pekaru, sutik, edessegek, chipsek

Ne egyel: gyumolcs , zoldseg, fottkajak

csak gyorskajak

19/l

2017. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ha felszedsz pár kg zsírt, az majd átalakul izommá

2-es jól mondja

2017. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 2. írt, az a legjobb út a betegségekhez. Szerintem inkább egyél több fehérjét és egészséges zsírokat. A zsír+szénhidrát kombinációval lehet a legjobban hízni, de ch-t be lehet vinni egészségesebb forrásokból is, mint a cukor és a gyorsételek.
2017. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en 1 honap alatt (aranylag vekony testalkattal)10 kg szedtem fel ugy,hogy 1 nap kb 3 szendvics,1 L tej,egy fel L kakao,1 tabla csoki, es ha nem szendvicset ettem,akkor helyette 3 nutellaval osszeragasztott gofri,vagy 3 kakaos csiga.....tehat ha edesseget eszel,hozza pekaurut,es azt meg leontod egy halom tejjel,ami meg csokis is....na attol garantaltan meghizol...de egyaltalan nem ajanlom.en mar nem eszek ilyen szemeteket.1 honapig is csak a munka miatt kajaltam igy.
2017. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!