Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulémiás lennék?

Bulémiás lennék?

Figyelt kérdés
16.éves vagyok 152cm és 47kiló. de én szélesnek érzem magam, és mostanában mások is célozgatnak a súlyomra, pedig most fogytam 9kilót. anyum is mondja hogy egyek már a barátaim is vígasztalnak hogy pont jó vagy, és a párom is hogy neki tökéletes vagyok..ugyanakkor fáj, és érdekel mások véleménye, és nem utolsó sorban magamnak is szeretnék megfelelni. próbáltam diétáskajával+sportolással de 3kiló ment le ami vissza is jött, kétségbe vagyok esve és a hánytatáson gondolkodom.. akkor bulémiás lennék??

2012. okt. 30. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökéletes a súlyod.

Ha elkezded hánytatni magad, akkor belecsúszol a bulémiába.

Mi az ami nem megfelel meg magadon?

Arra nem gondoltál, hogy esetleg akik célozgattak, azok irigyek rád és bele akarnak vinni abba, hogy csúnya gebe legyél? Mert akár és ezek szerint jól csinálják.

2012. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a combommal, és a hasammal vannak bajaim..de gondolkozok folyamatosan, és az irigység is beszélhet belőlük habár nem tudom miért..
2012. okt. 30. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
és az nem lehet hogy csak ironikusan mondják hogy pl "kövér vagy" és esetleg nem érzed a hangsúlyból? vannak akik olyan "jól" tudnak ironizálni, hogy nehéz észrevenni.
2013. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!