Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulémiás lennék? (Kérdésed...

Bulémiás lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon rám jött az édességevés, ráadásul este, egyszerűen nem bírtam ki, szinte már izzadtam, olyan ideges voltam emiatt...

Kerestem valami csokit, de láttam mennyi kcal meg ch volt benne... Megrágtam, és kiköptem, és így ettem meg az egészet.. :S


2011. jan. 10. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát tegnap rám is egy nagy falási roham jött, mert egész héten koplaltam, és mindenfélét ettem, édességet is.:S

Amúgy a bulimiások azok kihányják a kaját, nem kiköpik.Amúgy többször fordult elő veled már ilyen?

2011. jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alakul nálad a bulimia. :(

Amúgy nem értem mi értelme van megrágni és kiköpni egy tábla csokit. Akkor inkább eszem belőle egy kockát, de azt rendesen, élvezettel.


Szóval ez már tuti betegség.

2011. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hányni képtelen vagyok, bárhogy próbálom. Ezért köptem inkább ki...

Amúgy 1x fordult elő csak..

2011. jan. 10. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálod? akkor már próbáltál is? ez már nem jó jel. én megjártam ezzel a betegséggel a poklok-poklát is,néha még most is előjön. Ha megeszel egy nap egy kocka csokit, az életbe nem lesz bajod tőle. Ne vond meg magadtól azt, ami jól esik. csak mértékkel. a hányással meg ne próbálkozz, mert rászoksz... :( abba meg gondolj bele, h sokan éheznek, te pedig kiköpöd a kaját.. á-á.
2011. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!