Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szedsz koleszterincsökkentőt?

Szedsz koleszterincsökkentőt?

Figyelt kérdés

Mióta?

Tapasztalatok?



2020. okt. 6. 13:27
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Van vény nélküli?
2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, van-e vény nélküli. Én sem szedem.

Csak úgy tudom, lejjebb vitték a koleszterinszint normál határérzékét, így sokakkal szedetnek koleszterincsökkentőt feleslegesen.


Arra vagyok kíváncsi, milyen testi érzeteket vált ki a szedése.

2020. okt. 6. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Vényköteles mind.

Többfélét szedtem eddig, a mostani bevált, évek óta szedem már. Semmilyen mellékhatást nem érzek.

2020. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Egyessült Államokban már 5 éve visszavonták a magas koleszterinszinttel kapcsolatos riogatást. Ide mikor gyűrűzik be végre? Nemrég beszéltem egy barátommal, azt mesélte, háziorvosként nincs mérlegelési joga, KÖTELEZŐ felírnia a koleszterincsökkentőt, ha a megengedett mértéket meghaladja a szint.
2020. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyamnak elkezdett fajni a combja. Izomsorvadast okoznak. Meg noveledett a cukra tole. Abbahagyta es minden erteke rendbe jott. Azota orvoshoz se megy,mert csak ingyenes gyogyszerkiserlet alanykent kezelik az embereket.. azota nem szed semmit es jol van.
2020. okt. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!