Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan aki napi háromsz...

Van itt olyan aki napi háromszor étkezik?

Figyelt kérdés

Reggeli, ebéd, vacsora.

Semmi nasi tévézés vagy laptopozás közben.

Semmilyen felesleges kijárkálás a konyhába mikor már teli vagy, de csak a szemed kívánja.

Hogy lehet ezt megállni?

Szeretnék normálisabban étkezni, de nem megy.

Pl. leülök a laptop elé egy yt videót megnézni alap, hogy iszok egy energiaitalt vagy kólát vagy mondjuk eszek közben.

Vagy ha kész a kaja akkor eszek rendesen belőle, de 15 perc múlva kimegyek és csipegetek belőle főleg ha a fogamra való..



2020. okt. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ne vegyél energiaitalt meg chips-et, ropit meg ilyeneket, hanem csak olyan kaját, amit csak normális étkezésnél tudsz enni.
2020. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Energiaital helyett gyümölcslé, nasi helyett gyümölcs vagy zöldség
2020. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Több százmillió ember él a Földön, akik nap 3x vagy kevesebbszer esznek. Általában azért, mert nincs mit enni, de a te esetedben csak az akaraterőn múlik a dolog.
2020. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket eszel ebedre, vacsorara? En akkor vagyok ennyire ehes, ha olyan kajat csinalok,ami gyors felszivodasu szenhidratot tartalmaz, mint peldaul a krumplis teszta, paprikaskrumpli, milanoi, stb. Szo szerint egy orasi adag kaja utan 15 perccel mar ehen akarok halni 55 kilos no letemre. Napi otszor is ehetnel egyebkent, lehet az neked bevalik, de jo minosegu kajakat, nem chipset meg kolat uzsonnara. Egyel reggelire mondjuk tojasrantottat, tizoraira egy banant, ebedre mondjuk sultcsirket kolessel, uzsira edes turokremet, vacsira pedig mittudomen, csirkes salatat. Persze a mennyisegekre azert figyelni kell, tehat turokrembol se kell megenni fel kilot egyszerre, de ha kiegyensulyozottan etkezel, nem leszel hirtelen nagyon ehes, es nem kivanod annyira az egeszsegtelen kajakat sem.
2020. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 2x eszek, nem szoktam reggelizni, egyszer jól bekajálok, aztán eszek még egy nagy adag valamit. Ezek nem ilyen egy darab főétel és annyi dolog, hanem meleg kaja, csoki, narancslé, fagyi, leves, szendvics, energiaital, ez így egyszerre lemegy, aztán ezt még egyszer a nap vége felé, csak kevesebbet belőlük.
2020. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 3 műszakban dolgozok és így nem annyira tudok rendszeresen étkezni..

Pl. ma hazaértem, zuhany majd olyan 6:45 körül ettem egy teljes kiörlésű kakaóscsigát ami tudom szintén hizlal, de na.

3 óra után felkeltem és nem ettem semmit hanem pucoltam és vágtam fel a krumplit és hagymát a vacsihoz.

Ilyen tepsis hús lesz fűszeres csirkemellel és ugye krumpli+hagyma, mellé egy Hellt bevágok és szerintem ennyi..

Bár estére is kéne vinni valamit.. vettem ilyen fokhagymás májkrémet és ugye van barna kenyerem, lehet majd azt viszek kaliforniai paprikával.

2020. okt. 13. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Én többet eszek de nem hizok

De nálam ez genetika

2020. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: Ezért volt felesleges a válaszod, de azért köszi?!:D..
2020. nov. 8. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
A helyedben leszoknék a kóláról és az energiaitaltól. Egészségtelenek. Inkább tea, víz, energiaital helyett kávé, cukor nélkül(vagy ha kell az édes, akkor édesítőszerrel vagy mézzel idd). A nasik helyett pedig egyél gyümölcsöket, vagy ilyen egészségesebb rágcsákat, pl cukormentes kekszeket, rizschipset, joghurtot mézzel.
2021. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!