Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Nem csinálok...

Ez normális? Nem csinálok nagyobb bajt?

Figyelt kérdés

Régóta fennálló gyomor- és bélpanaszok miatt (állandó puffadás) átálltam magasabb rosttartalmú ételek fogyasztására. A probléma megszűnt, viszont azóta 2x, de gyakorta 3x székelek naponta. Ez normális szerintetek?


Nézzétek el, amiért ilyen együgyű vagyok, csak végszükség esetén járok el dokihoz (főleg most), hamarabb kísérletezgetek magamon otthon. :/



2020. okt. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen normális és jó, hogy megszűnt a gyomorproblémád. ennél nagyobb bajod sose legyen.

(de hagyjál nekünk is klotyópapírt, ha megint mindent lezárnának..)

2020. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikre álltál át? Én is szeretnék naponta, de ritkán jön össze, inkább kétnaponta esedékes.
2020. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem hasmenés, akkor rendben van. Lehet, hogy ahhoz, hogy jóllakj a bevitt mennyiség is jóval több lett.
2020. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak "kísérletezgetek", egyrészt egy csomó ételt elhagytam, illetve a nassolást kiváltották a gyümölcsök, aszalt gyümölcsök, zabszeletek. Reggelihez eszem joghurtot tönköly flakes-szel, csak teljes kiőrlésű illetve graham-lisztes vagy tönkölyös kenyeret/zsemlét/kiflit. Főételekhez több hüvelyest építettem be, plusz napi szinten eszem magvakat.
2020. okt. 12. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok hüvelyestől nem tudom, hogy nem puffadsz, azok kifejezetten fújnak. A nassolásra figyelj oda, mert a felsoroltak, és a magvak is eléggé hízlalnak, ha sokat eszel belőlük.
2020. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!