Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék leadni pár kilót,...

Szeretnék leadni pár kilót, viszont a péksütikről nagyon nehezen mondok le. Mit tudnék ezzel tenni? Vagy pótolni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kimaradt valami fontos. Hány péksütit eszel egy nap és melyik napszakban? Hány kiló vagy, milyen magas, és hány éves? Tudsz-e, vagy szeretsz e sütni és főzni?
2020. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ha meg lennél elégedve szerintem nem itt bizonygatnád:)

Utolsó válaszoló: nem minden nap eszek, maximum hetente reggelente munka előtt.

2020. okt. 16. 16:17
 13/23 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kövér* hál’ istennek. Mindössze 10-15 kilótól szeretnék megszabadulni.
2020. okt. 16. 16:18
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem emiatt hízol, hanem az összes többi étkezésedtől.
2020. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ha meg lennél elégedve szerintem nem itt bizonygatnád:)"


Jaj, de imádom, mikor ilyen szöveggel jön valaki, miközben előtte pedig ezt írta: "Krva szr életük lehet és nagyon nem elégedettek magukkal."


Aham, szóval, először te támadsz minket, hogy nem vagyunk megelégedve magunkkal (szót sem ejtettünk saját magunkról, csak kérdőre vontunk, ha fogyni akarsz, akkor azt hogyan képzeled), aztán mikor ellent merünk neked erre mondani, hogy meg vagyunk magunkkal elégedve, megint jössz azzal, hogy ha meg lennénk magunkkal elégedve, akkor nem itt bizonygatnánk.


Tipikus díszpéldánya vagy az ostoba libáknak.


Fogyj le, ahogy akarsz kislány, és ne itt sírj!

2020. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mennyi időd van:)
2020. okt. 16. 16:27
 17/23 anonim ***** válasza:

Neked is jó sok időd lehet, ha tornázás helyett itt töltöd az idődet. :)

Mikorra is tervezed leadni azt a 10-15 kg?

2020. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ránézek a gyakorira, hiszen feltettem egy kérdés:D de az, hogy neked konkrétan semmi dolgod itt, de kiosztod az embert kedved szerint eszméletlen szomorú.
2020. okt. 16. 16:33
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem a munka előtti péksütitől hízol. A baj azzal van amit utána eszel.
2020. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem, annak lehet köze hozzá, hogy nagyon keveset eszek egy nap? És nem tartom be a napi 5 étkezést?
2020. okt. 16. 16:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!