Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék leadni pár kilót,...

Szeretnék leadni pár kilót, viszont a péksütikről nagyon nehezen mondok le. Mit tudnék ezzel tenni? Vagy pótolni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 13:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Keveset eszel egy nap? Akkor nem lenne rajtad 15 kiló felesleg. Nem kötekedni akarok csak ez így fura. A napi 5 étkezést pedig nem úgy kell érteni hogy teleeszed magad. Azt sok kis adag ak szokták érteni. De ha te még ennyit se eszel akkor nem híztál volna. Kivéve ha nappal 5 liter sört megiszol és kolbászos kenyérrel zárod a napot.

Fussunk neki mégegyszer 🙂. Mit ettél pl tegnap és tegnapelőtt?

2020. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj kérdező, két választ írtam mielőtt letámadtál: 1 és 3.

Semmi bántót nem írtam, de elkezdtél kötözködni és sértegetni. Milyen jogon mered azt írni, hogy nem vagyok esetleg megelégedve magammal, mert nem buksisimogatós választ írtam, amit te elvártál volna?


Figyelj, gondolom jártál iskolába. Rengeteg erőbefektetés, áldozat kellett, hogy elérj valamit, nem? Hogy sikerüljenek a vizsgák, ugye?


Akkor miért hiszed azt, hogy a fogyás más lenne? Áldozni kell rá és küzdeni érte.


És mivel a kérdésedből az szűrhető le, hogy te nem akarsz a fogyásért küzdeni, nem akarsz lemondani dolgokról, csak félvállról veszed a dolgokat, akkor joggal megkérdőjelezhető, hogy hogyan is szeretnél lefogyni.


Én nem támadtalak, nem sértegettelek, viszont te igen. Utána persze, hogy már én is másképpen álltam az egészhez a 10. válaszomban.

És még akkor se sértegettelek, csupán tükröt tartottam eléd, hogy mindenki magából indul ki, hisz te nem vagy megelégedve magaddal, nem mi. Nem mi tettünk fel egy ilyen kérdést.


Mindent harapófogóval kell kihúzni belőled. Képtelen vagy leírni, hogy egy nap mit eszel, és mennyit. Az hogy kevés, az nem mond semmit.

2020. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy mit eszel és iszol egy nap és mennyit, ami szerinted kevés. Sokszor az a kevés meglepően sok tud lenni kalóriában.
2020. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!