Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az orvos a diétakor miért nem...

Az orvos a diétakor miért nem veszi figyelembe amit mondok neki munkahely kapcsán?

Figyelt kérdés

Aztán ha nem tartom be,dumál össze-vissza. Nem neki kellene figyelembe venni a körülményeket és az alapján írni ki a diétát?

Megjegyzem magán orvos nem sztk alapon van.


2020. nov. 22. 08:25
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Nem céges buszjárat van hanem távolsági busszal járok.

Az öltözőben max lopva 😀😀 de azért más emberek zokni cipo és más szagában ülve falatozni az elég érdekes lenne. Tényleg nem a olyanok a körülmények ott. Annyival hamarabb meg nem engednek be a váltás miatt,hogy én még az etkezobe elmenjek és ott egyek és utána vissza átöltözni.


Tényleg csak olyan tudja aki dolgozott már ilyen helyen.Nekem sem öröm de amíg nincs más jobb addig jó ha van munkam.

2020. nov. 26. 11:55
 32/33 anonim ***** válasza:
De miert nem kérdezed meg vagy kersz engedelyt, egeszsegugyi okokra hivatlozva akar papirral h legyen emiatt maskepp a szuneted, es bemehess etkezobe?
2020. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

32 Minőségellenőr vagyok és akkor az “alattam dolgozó” sor minden dolgozójának másképp kellene legyen az időbeosztas vagy addig állna a munka.

Ezt nem lehet így 😞 Ma is éjszakára megyek például.

2020. nov. 26. 14:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!