Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha zsíros...

Miért van az, hogy ha zsíros dolgot eszek, akkor egy idő után vagy savasat böfögök, vagy émelyegni kezdek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta megvan ez a dolog, így magában pl. töpörtyűt, szalonnát, szóval ilyen zsíros dolgokat nem is igazán tudok enni, mert nem érzem magam túl jól utána, ha nem is hányingerem van, de kellemetlen. Kenyérrel semmi bajom tőle, sőt, úgy csúszik.


Normális ez, vagy pedig valamilyen emésztőrendszeri gondom van, amiről eddig még nem tudtam?


32/F



2020. nov. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Epe

Van akinek erzekenyebb.. De lehet, hogy helicobakterium.. Ha esetleg hanyni szoktal, figyelj arra, hogy a folyadek mellett a sot es a cukrot is potold a szervezetedben

2020. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. nov. 25. 06:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahát most olvasok egy epe-diétát és azt írják, hogy a szárnyas húsokat csak bőr nélkül lehet fogyasztani. Soha nem tudtam megenni a csirke bőrét, se sütve, se pörköltnek, hányingerem van tőle. Akkor ezek szerint az epém miatt.
2020. nov. 25. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy probat meger! En nem vagyok orvos, csak a csaladomban gyakori problema az etkezessel osszefuggo rosszullet, ezert irtam, hogy konnyen elkepzelheto, hogy neked is ilyen problemad van. Probalj 2-3 hetig figyelni az etkezesre, annyi ido alatt ra lehet jonni, hogy tenyleg egyes etelek valtotak e ki vagy sem. Majd a fejlemenyrol irj! :)
2020. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél, de ne edd magad tele.. nehez megallni, de segít
2020. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!