Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit esztek reggelire, ha...

Mit esztek reggelire, ha noincs otthon kenyér?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Semmit. Elkezdem fozni az ebedet. Kenyer nelkul en nem tudok enni, max ha van koret.
2020. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 havonta egyszer eszek kenyeret reggelire.

Zabkását/müzlit szoktam enni.

2020. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Sajtot, kockasajtot uborkával; kefirt paprikával; tükörtojást savanyú uborkával, savanyú hagymával. Ezek simán mennek kenyér nélkül.
2020. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz, mert mi szinte mindig szendviccsel indítjuk a napot (ez a leglaktatóbb nekünk), ezért ha más nem a fagyasztóban tartok egy fél kilós szeletelt kenyeret, pirítósnak jó kiolvasztani reggel, ha nincs más :D


Ami alternatíva: gabonapehely tejjel- de ettől egy óra múlva éhesek leszünk, zabkása gyümölcsökkel- ez meg kicsit puffaszt, natúr joghurtba olajos magvak, aszalt gyümölcsök (ezek általában mindig vannak itthon). Vagy még egy hagymás rántottát megeszek zöldségekkel kenyér nélkül, de nem esik olyan jól :)

2020. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem reggelizek, útközben veszek valami péksütit. De nincs olyan, hogy nincs, mert mindig van a fagyóban egy szeletelt tartalékban.
2020. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kenyeret enni. Reggel még nem vagyok éhes, tízóraira vagy gyümölcsöt és magvakat eszek, vagy sajtot sonkával és paprikával. De a rántottát is simán megeszem nyers zöldségekkel.
2020. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Zabkása gyümölccsel, saláta a tegnapi sült hússal, rántotta, tonhal salátával, müzli növényi tejjel, joghurt gyümölccsel, banán.
2020. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Imádtam a nejem kovászolt kenyerét, mégis hónapok óta egy falatot sem eszem belőle. Ma pl főzőbanán, batáta, sütőtök, kacsazsírban párolt cékla és sült pulykahús volt a tányéromon. Mellette még zöld vegyessaláta és fermentált káposzta.
2020. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rántotta, tükörtojás zöldségekkel.
2020. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
mákostészta
2020. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!