Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggelire, ami nem...

Mit egyek reggelire, ami nem pékáru, liszt, cukor?

Figyelt kérdés
Egyrészt leszeretnék fogyni, másrészt már nagyon elegem van az állandó szendvicsekből, meg minden olyan dologból, ami lisztből, cukorból készül, mégis ezeket zabálom. Rosszul is érzem magam tőlük, mégse tudom lerakni. Mit ehetnék reggelire? Zabkását nem tudom megszokni, gyümölcsöket meg éhgyomorra nem szeretem enni, ég tőle a gyomrom. Minderre még rátesz egy lapáttal is, hogy én az a ember vagyok, aki felkel és azonnal ennie kell. Mondhatni reggel eszem a legtöbbet.

2017. szept. 23. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

tojásrántotta sonkával/kolbásszal/sajttal/hagymával/stb.

joghurt müzlivel

hal(konzerv)

tejberizs/tejbegríz cukor nélkül, édesítőszerrel édesítve


A zabkásáról szerintem ne mondj le teljesen. Ha nem szereted azt, amelyik darabosabb, válassz olyat, ami kisebb szemű zabból készült. Vagy fordítva. Ezek a forralt vízzel leforrázós zacskósok pillanatok alatt kész vannak, és úgy lakatnak jól, hogy nem döntenek ki.

2017. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és mindig igyál valami nagy bögre meleg italt (cukor nélkül édesítve), ami eleve laktat, de nem hízlal úgy, mint az étel, hiszen csak ital.
2017. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ma ettem egy paradicsomos babkonzervet felmelegítve meg húst.
2017. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Zabkását én se tudom megszokni, de tanácsolták, hogy turmixoljam le. (Még nem próbáltam, de jó ötletnek tűnik)

Smoothie-kat is nagyon szeretem reggel. Főleg, hogy bármilyen gyümiből csinálhatom, ízlés szerint.😊

2017. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma ettem egy rántott parmezános csirkemellet, köretnek egy omlettet, salátát és brie sajtot.
2017. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ne egyél semmit reggelire (intermittent fasting)
2017. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző, neki enni kell, írta. Ha valaki reggelizős, reggel éhes típus, az szenved olyan IF-ben, ahol reggel nem eszik. Mert persze az IF és a reggeli nem zárja ki egymást.


A zabkását én sem enném meg, ami jó, mert nem laktat. Nem mindenkinek való, de ez OK.


Tojásételek, zöldségételek, sajt, sült hús, olajos magvak, sütik, rengeteg lehetőség van. Csak mert reggel van, ehetsz bármit, amit más étkezésre eszel, ha a körülményed, ízlésed megengedi...

2017. szept. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"rántott parmezános csirkemellet, köretnek egy omlettet, salátát és brie sajtot"


Ez reggelire nem semmi. :) És mi volt az ebéd? (A kérdező fogyni szeretne.)

2017. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"...sütik,..."


Legfeljebb paleosütik, ha le akar mondani a cukorról meg a lisztről.

2017. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lépj be a facen az ökonet regenor csoportba. Ott egész hónapra találsz ilyen recepteket.
2017. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!