Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggelire és vacsorára...

Ha reggelire és vacsorára zöldségsalátát eszem(paprika,paradicsom,uborka,reszelt sajt,tízórai,uzsonna 1-1gyümölcs,ebédre pedig könnyű ételt,krumpli,rizs,kenyér nélkül,sikerülhet a fogyás?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, de ehetsz krumplit, rízst, tésztát, kenyeret is mértékkel. A saláta mellé ehetnél tojást, sonkát is. Reggelire zabkását.

Mennyit kellene fogynod? Hány cm, és kg vagy, illetve milyen nemű?

2020. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogyni akkor fogsz ha a tested által felhasznált kalória több mint amennyit megettél. Nem bántásból de keres hiteles forrásokat. Ha nem akarsz húst eni akkor vegetáriánusként is tudsz fogyni de figyelj oda fehérjére és legalább az elején számold a kalóriákat.
2020. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húst eszem ebédre és tojást is.Ezt magamtól találtam ki,gondololom ez kibírható,nem vagyok éhes,vitamint beviszek eleget és a zöldség alacsony kalóriatartalmú,sok vizet tartalmaz.
2020. aug. 11. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
170cm és 66kg vagyok.6 kilót szeretnék fogyni.
2020. aug. 11. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy mennyit eszel, ha nem éred el az 1200 kalóriát, akkor nyugodtan csapj hozzá egy kis szénhidrátot.
2020. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,utolsó,köszi a tippet
2020. aug. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!