Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szafi termekeitol alakulhatott...

Szafi termekeitol alakulhatott ki ételintoleranciam?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nem volt soha a glutennal. Fogyás remenyeben elkezdtem Szafi lisztjeire cserélni a fehér lisztet. Mar 6 hónapja csinálom az életmódvaltast és pár hete elkezdtem megint eszegetni néha feher lisztes dolgokat es egyből hasmenéses es kiuteses lettem. Kiderult hogy gluten érzékeny lettem. Ez lehet a szafi lisztektol? 26L

2020. dec. 13. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Étel allergia/intolerancia bármikor, bármelyik ételre kialakulhat.
2020. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Lehet, hogy a hónapokig tartó gluténmentesség után a szervezeted azért tiltakozik a glutén (esetleg a "lisztes dolgok" más összetevői) ellen, mert már elszokott tőlük. Ki tudja, talán már korábban is érzékeny voltál rá, csak nem voltak ilyen nyilvánvaló tünetei.
2020. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a fajta diétát kezdted el, amit Szafi az Insta oldalán indított?

Bocsi, hogy kérdésre kérdés, csak érdekelne:)

Viszont egyszer amikor kórházban voltam, akkor egy ott dolgozó dietetikus mesélte nekem, hogy volt olyan páciense, aki vega volt, de újra elkezdett húst is enni. Eleinte nem volt jól tőle, erre mondta neki, hogy kis adagokkal kezdje, és fokozatosan emelje. Egy idő után már semmi gondja nem volt a hústól.

Mondjuk a glutén az más tészta gondolom 🤔

2020. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen azt!
2020. dec. 15. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy túl drasztikus volt akkor ez a fajta diéta neked.

Sajnos nincs 2 egyforma ember.

Még csinálod a diétát?

2020. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csinálom igen. Most vagyok 168cm és 53kg. 58 kilorol kezdtem.
2020. dec. 15. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem.

A teljesen vegán vonalat csinálod, és milyen a közérzeted, energia szinted?

2020. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!