Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mióta csimagot eszek fel...

Mióta csimagot eszek fel vagyok püfedve! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fogyókurámhoz kell beleteszem a jogurtba. Azt olvasztam jó. De mióta eszem fel vagyok püfedve egész nap szeles vagyok feszít a hasam. Mi jó helyette ami nem drága? Ha sok vizet iszok az ki purgáll? Negatív véleményeket nem kérek! Orvosok ne okosodjanak!

#étel #csimag
2020. dec. 16. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél csimagot
2020. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de akor üres lesz a jogurt
2020. dec. 16. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tegyél bele mást.
2020. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de ez super fod, azt jelenti, ebben miden van, ami kell
2020. dec. 16. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

"Orvosok ne okosodjanak!"

Akkor hajrá! (nem vagyok orvos)

De ha azt "olvasztad", hogy jó "jogurtba" tenni, akkor nem tudom hol olvastál a csimagról.

Chia magról már hallottam, de attól nem szoktak fel "püfedni", és a sok víztől sem lesz hasmenésed, csak lazítja a székletet.

Valóban hasznos dolog, de ne ragadj le a Google első találatánál.

2020. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld sterilizálni a csimagot, ezt közvetlenül szedik a növényről és mindenféle mikroorganizmust tartalmaz, ami a ráhulló porban volt/van, ezek pedig benned megerjesztik, amit lehet. Hasonló a helyzet a korpával is, amit bekeverés előtt sütőben lehet sterilizálni, különben elszáll tőle az ember és rettenetes hasfájást tud okozni.
2020. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
#6... szerinted aki leírja, hogy "orvosok ne okoskodjanak" az felfogja amit te írtál? Mert ha igen, akkor őszintén irigylem az optimizmusod!
2020. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ujságban is olvastam megmontam negatív véleményeket nem kérek
2020. dec. 16. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Olyan ez az internet, hogy itt a magad fajta degeneráltak is megszólalhatnak, meg mások is. Ez van, fogadd el.


Hogy a kérdésedhez hozzászóljak: vagy ne egyél csimagot vagy fingjál. Remélem ezt felfogtad.

2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én nem vagyok rákos!
2020. dec. 16. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!