Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de nekem...

Hízni szeretnék, de nekem extrém nehéz. Akinek valami nagyon bevált, leírná?

Figyelt kérdés

Örökletes cukorbetegségem van, de én nem a kövér, hanem a sovány véglet vagyok. A testvérem ugyanez, ő edzéssel megizmosodott és tömegelt az évek alatt, de nekem nem tetszik ez a mozgásforma. Genetikailag is nehezen hízunk, neki viszont sikerült, így gondolom nekem se lehetetlen.

Alapból kicsi étvágyam van, változó mennyiket eszek egy nap. Inkább 4-5 alkalommal eszek keveseket, főtt kaját, husokat, bármit, de semmiből se őrületes mennyiséget, mert megtelek. Erőltetni nyilván nem esik jól, nem akarok hányni. Évek óta nem jön fel semmi. A párom hízik a karantén alatt, pedig kb ugyanannyit eszünk egy nap, meg ugye ugyanazt.


Aziránt érdeklődnék inkább, hogy ismer e valaki valamilyen jó tápszert, vagy táplálék kiegészítőt, ami segített. A rendszeres mozgást erőltetem, de nem vagyok túl kitartó. Bármilyen meglátásnak, tippnek örülék amit a témában tudtok. Köszi. :)


23L


2021. jan. 1. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj hízni. Azért vagy ilyen sovány, mert gyors az anyagcseréd. Én is ilyen voltam 32 éves koromig, ehettem bármennyit és ettem is, egyetlen gramm nem rakódott rám. 179 centi magasság mellett 62-65 kiló voltam, férfi vagyok. Pár éve pont a fordítottja van, nagyon lelassult az anyagcserém, folyton teltségérzetem van, puffadtnak érzem magam stb. Fel is jött rám vagy 8-10 kiló, de az azelőtti életemre vágyom, amikor szinte csont és bőr voltam, de jól éreztem magam a bőrömben.
2021. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lányként azért picit jobban zavar. Nem érzem magam olyan csinosnak így.

Meg tudok barátkozni vele, ha látom hogy teljesen tehetetlen vagyok akkor elfogadom. Igazából egy plusz 5 kiló kéne, és elégedett lennék teljese. :)

2021. jan. 1. 16:35
 3/14 Metionin ***** válasza:
Nekem is edzéssel jött fel 7-8 kiló de több nem, most azt igyekszem megtartani. Tápszer meg ilyenek felesleges, nekem is írta a doki de csak plöttyedt skinny fat lettem tőle, szarabbul néztem ki mint most kevesebb kilóval de izmosan. A lényeg hogy olyan mozgást válassz ami tetszik, akkor nem unod meg. Nem csak kondiban szar zenére lehet edzeni.
2021. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Súlyzós edzést végzel? Egy héten kb hányszor?
2021. jan. 1. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Márpedig kénytelen leszel edzeni, ha hízni akarsz. A mi genetikánk mellett ez az egyetlen módszer.
2021. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Igen, attól tartok. Plusz ugye nem a zsírréteg a cél, hanem esztétikus izomzat.
2021. jan. 1. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt elárulod, milyen magas és hány kiló vagy?
2021. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze. 165 magas vagyok, 43 kiló.
2021. jan. 1. 16:52
 9/14 Metionin ***** válasza:
4:Súlyzósat csak heti 1x, főleg vállra és karra plusz hasizomedzést. Heti 3x 2-3 órát balettozok, a többit az mozgatja, szombatonként meg jógázok. Most vagyok 165 centihez 45 kiló csak nekem ez már a "hízott" állapot aminek a megtartásáért küzdök (37-ről indultam pár éve).
2021. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uhh akkor te nagyon durván vékony vagy. Nem lehet, hogy ennek inkább valami betegség áll a hátterében? Nem szokott fájni a hasad, nincs hasmenésed vagy ilyesmi? Esetleg cukorbetegség? Én 157 cm és 45 kg vagyok, 18 BMI, de még így is túl vékonynak érzem magam, nemhogy 165/43..15-ös BMI az kórosan sovány.
2021. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!