Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A babtól, hüvelyesektől...

A babtól, hüvelyesektől annyira felpuffadok, úgy feszít/fáj/görcsöl a hasam miután ilyeneket ettem. Van valami ötlet/tipp amivel könnyebben menne ezeknek az emésztése?

Figyelt kérdés

Imádom ezeket az ételeket, és próbálnék átállni a kevesebb hús fogyasztására, de a hüvelyesektől nagyon szenvedek.

Görcsöl, fáj a hasam, teljesen fel van fújódva a hasam, annyira feszít.


2021. jan. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az espumisant. Vagy egyszerűen ne edd őket. Nekem a tejtermékekről volt nagyon nehéz lemondanom, de muszáj volt tejérzékenység miatt. Hiába szeretsz valamit, ha a szervezetednek nem jó, ne egyed, mert csak ártasz vele.
2021. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy kis almaecetet.
2021. jan. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszú áztatás (én fél-1 napig szoktam, a levét többször lecserélem), aztán tiszta vízben kell megfőzni. Főzz bele babérlevelet is. Ha így is puffadsz, akkor szerintem ne erőltesd, egyél inkább húst, tojást, esetleg túrót, sajtot.
2021. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igyekeznék elhagyni az állati eredetű dolgokat, ezért próbálkozok jobban a hüvelyesekkel, mert nem csak salátán akarok élni ha növényi táplálkozásra átállok.
2021. jan. 5. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha tönkremész bele? Hát, te tudod...
2021. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 manapság annyi vegán kaja van, mint égen a csillag, nem csak salátát meg hüvelyeseket lehet enni. Növényi sajtok, tejtermékek, húsok, bármi elérhető. A folytonos hasfájást a hüvelyesek miatt hamar meg fogod unni.
2021. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!