Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet székletürítéskor...

Mitől lehet székletürítéskor rosszullét?

Figyelt kérdés
Újabban (pár hónapja) rendszeres, hogy evés után 3-4 órával, amikor "ürítenem" kell, akkor az ürítés előtt elkezd görcsölni a gyomrom, majd "elvégeztem" akkor továbbra is fennáll fájdalom, de már nem görcsöl. Emellett nehezen kapok levegőt és kb 15-20 perc mire visszaáll a "rend". Ez mitől lehet? (Dokihoz el fogok vele menni, de megkérdezem, hogy kb mire számítsak, ha volt valakinek ilyesmi gondja).

2021. jan. 15. 18:09
 1/5 anonim válasza:
89%

Azta...

Te evés után már 3-4 óra múlva mész wc-re?

Nem bántásból, de úristen.

2021. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy az "ebéd távozott" 3-4 óra elteltével. Inkább az lehet, "korábbi kipakolásával" csinált helyet.
2021. jan. 15. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

En panikbeteg vagyok harminc eve. Regen mas tuneteim voltak, legszomj, nyelesi kenyszer, szedules. De az elmult evekben maga a panik hoz elo szekelesi ingert, es valahogy annyira kiszolgaltatottnak erzem magam attol, hogy hirtelen jon, hogy a karom is elzsibbad, dobol a fulem, stb...

En amugy gyogyszert szedek, csak utazas, esemenyek elott jon elo.

Nem tudom, rad illik-e, mas otletem nincs.

2021. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-asnak: mi a neve annak a gyógyszernek?
2021. jan. 15. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi beteget xd
2021. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!