Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindenmentes cukrászdát...

Mindenmentes cukrászdát nyitni érdemes?

Figyelt kérdés

Paleo kategória. Vagy van elég belőle?

Úgy vettem észre hogy sokszor hiába írjak ki hogy ilyen, meg olyan mentes sütik, bemész, és alig van belőle pár darab. Itt meg kizárólag ilyen sütik lennének



2021. jan. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nem paleo, hanem étel intolerancia/allergia miatt vannak.

Attól függ hol, mert valóban sok van belőlük.

Ha "bemész, és alig van belőle pár darab", akkor az üzlet jól működik, hiszen mindent el tudtak adni.

Ez nem ilyen egyszerű.

2021. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon egy valsag kozepen az alapanyagok miatt sokkal dragabbat nem engedhetik meg maguknak mind, akiknek etel-intoleranciajuk van. Nyiltak mar ilyen cukraszdak. Ehhez erteni kell, tartalekok kellenek. Most eppen minden ilyen veszteseges es tulelesre jatszik.
2021. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ugy gondolom,hogy nagyvárosban érdemes,mert van rá igény,de cukrászdánként pl nálunk van kb 3 fajta s napi 5-10 db fogy belőle, ettől több nem igazan. aki beteg annak muszály enni mentes dolgokat,de épeszű ember még divatból sem eszi ezeket.. sztem. nekem pl habzik a szám az édesítőszertől. másfelől sokan nem tudják,hogy alapanyagok nagyrésze lengyel és kínai termék,csak helyben van átcsomagolva. sztem jobb ha a termékskálán van glutén mentes,energia csökkentett termék, laktózmentes is. ez igy nagyon szuper és ehetőek legalabb. de ez az én véleménye,m senkit nem itelek el és nem kritizálok!!
2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyet nyitni jelenleg, ami ennyire kis szegmenst akar kiszolgálni nem igazán érdemes sem nagyvárosban sem pedig vidéken.
2021. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!