Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyókúrán vagyok ,viszont...

Ha fogyókúrán vagyok ,viszont nagyon erős az éhségérzetem,főleg mikor este munka után haza megyek,akkor milyen praktikák vannak arra hogy telítettség érzetem legyen?

Figyelt kérdés

Azon kivűl hogy benyomok egy 32cm- es pizzát...😅

A Segítséget előre is köszönöm



2021. jan. 20. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Jaj ezek az okoskodások.

Keto diétán vagyok, de ígyis eszek gyümit!

63 kg-ról fogytam 53ra, és még mindig minden nap eszek valami finom, Anyu kertjéből fagyasztottat. A napi 40-50 g ch-ból 30at minimum azzal töltök ki. Egy kis eper, málna nagyon jól tud esni, ch sem sok benne. Ez a baj az emberekkel, mesterséges vitaminokon élnek, sz igazit meg kiiktatják.

Amúgy mindenki eszik valamennyi cukrot, ha nem eszek gyümit akkor a csokit kívánom, inkább ezt választom...

2021. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
chia mag? eltelít
2021. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Párolt répát eszem ilyenkor üresen. A nyers répa is jó, ha nincs türelmed a pároláshoz.
2021. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyenkor megiszom egy nagy pohár vizet. Az segít elnyomni az éhségérzetet, és kicsit becsapja az agyadat, hogy mégis csak van valami a gyomrodban. Illetve moss fogat előbb, mint ahogy szoktál lefekvés előtt. Akkor majd kétszer kell meggondolnod, hogy megéri e enni maga a bűntudat miatt és azért, mert akkor még egyszer fogat kell mosni és oda az elhatározás. Nekem ezek jöttek be.
2021. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

11/14

Ha szabad kérdeznem,a ketó diéta betartásához honnan inspirálódsz?elő vagy fizetve valamilyen ketós appra,vagy csak simán kinézel ketós recepteket?

2021. jan. 30. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!