Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Telítettség-érzet mellett...

Telítettség-érzet mellett miért vagyok még éhes?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, degeszre ettem magam, szinte émelygek a sok ételtől, mégis mar az éhség. Nem ez az első eset.

Voltatok már hasonló helyzetben? Szerintetek ez mitől lehet?



2017. okt. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen világos, hogy a gyomrod feszül vagy jóllakott vagy (bár ez utóbbinál hogyan lehetsz éhes? szerintem más lehet az ok, valami hiány vagy lelki dolog).

Mert az teljesen érthető, hogy tele gyomorral éhes vagy, ha nem ettél elég ételt, csak a térfogat nagy.

Marni más is tud, nemcsak az éhség, lehet, hogy összetéveszted valamivel...

2017. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többféle magyarázat is lehetséges.

Lehet, nem az éhség mardos, hanem a gyomorsav.

De az is lehet, hogy tápanyagban silány ételeket eszel. Például sok kenyeret. És éhesnek érzed magad, mert a szervezetednek hiányzanak a fehérjék, a vitaminok és az ásványi anyagok. Hogy az éhséged csillapodjon, húst és zöldségeket is kellene enned, nem csak kenyeret.

De ez csak két ötlet az általad leírtak alapján. Inkább menj orvoshoz, ő részletesebben kikérdez, és konkrétabb választ ad neked, mint mi.

2017. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a pajzsmirigy-működéseddel nincs valami rendben.

Feltétlen menj el az orvoshoz, nagyon könnyen megállapítják, és amíg nem késő, egyszerű kezeléssel segítenek rajta.

2017. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, elmegyek dokihoz.
2017. okt. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!