Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Toros káposztára ha iszok egy...

Toros káposztára ha iszok egy Hell-t vajon kiokádom?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De fel nem foghatom, mi a kenyérhéjért akarsz toroskáposztára olyan szart inni.
2021. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már Hell nélkül is kihánynám.
2021. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyot fogsz púzni
2021. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, te ismered magad. Jó bendőbe minden jó. Én például bármit ehetek, tejre bort, aludttejre savanyú uborkát, tejfölre sört, kakaót olajbogyóval, szilvával, lekváros kenyeret fokhagymával, bármilyen sorrendben, még nem fordult elő, hogy megártott volna. Rendszeresen eszem is, szinte minden este, például vacsora közben bort iszom, bor után kakaót, utána meg ami zöldség megmarad a vacsorából paradicsom, olajbogyó, csemege uborka azt még összeszedem és befalom, végül almával, naranccsal, csokival szoktam befejezni a vacsorát. Nem árt meg a több napos, megsavanyodott, összeszáradt kaja sem, ezért hogy ne kelljen kidobni, rendszeresen én eszem a maradékot. Szeretem is, mert a legtöbb kaja az állásban összeérik, jobb íze lesz. A bableves, gulyásleves, töltött káposzta, húsleves és még sok kaja nem is jó frissen, olyan "üres" íze van.


Szóval próbálkozzál, és emlékezz az eredményre.

2021. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem de vigyázz mert a Hell reakcióba lép a káposztával és ha túl sokat iszol akkor felrobbanhat a gyomrod.
2021. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!