Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Veletek nincs ilyen mostanában?

Veletek nincs ilyen mostanában?

Figyelt kérdés

Iszonyú etvagyam van kb egy hete. De borzalmasan.

Reggelire megeszek mondjuk két szendvicset (alapesetben sokszor egy sem csúszik le reggelire), 2ora múlva muszaj ennem valamit megint. Ebedelek délben, 2-kor, 4-kor újra eszek. Este meg simán benyomok meg egy extra pizzát.

Mellette álmos vagyok egész nap, 1-2oracskara le is dolok napközben, ha tehetem.


Emellett a súlyom az egy hét alatt is csökkent pár dekaval.


Egyik nap hasmenésem van, utána két napig szorulasom.


Sose volt még ilyen velem, sőt, általában a diétát is tartom, mert kis cukorbajom van + sportolok (a novemberi kovid zárás óta nem nagyon, itthon panel 5.en nehezen veszem rá magam).


2021. febr. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerezz be egy vércukormérőt. Nem nagy befektetés, és esetedben megéri. Emellett kéj időpontot a belgyógyászatra is, ahol, ha szerencséd van, lesznek szívesek megnézni a pajzsmirigyműködésedet.
2021. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyem eléggé alulmukodik, arra szedek is gyógyszert már lassan egy éve. (Vervetelen derült ki,nem éreztem magamon tünetet.) Az okozhat ilyet? Nem is tudtam.
2021. febr. 20. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, az ilyen gyorsan zajló változásoknál, én nézelődnék bélféreg irányban is.

Hirtelen kialakuló farkas étvágy, többszörös kalória bevitel melletti fogyás, fáradtság...

2021. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Glutént is nézess, nekem egy ideig csak ilyen tüneteim voltak (ettem egy rakatnyit, fogytam, vérszegénység, pajzsmirigy problémák), aztán persze jöttek a borzalmas görcsök, na akkor mentem el célzottan gasztro dokihoz.
2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A problémám azóta is tart, holnap felkeresem a háziorvost és megkerdezem, hogy mi a teendő.

Félek, hogy mit fog mondani 😬

2021. febr. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!