Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik, ha napi 2db...

Mi történik, ha napi 2db multivitamin tablettát veszek be?

Figyelt kérdés

Az ajánlott 1 helyett. Actival max, amiben van minden. De olvastam, hogy hatásosabb, ha 2-t veszek be belőle egy nap, mert 1 szemben annyira kevés a hatóanyag, hogy csak a 2 db ér valamit.


Ez igaz?


2021. febr. 22. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod sem lesz.
2021. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne tőle bajod, viszont ha van benne édesítőszer, vagy vmi olyan hatóanyag, akkor lehet tőle egy kis hasmenés.
2021. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sem lenne tőle semmi bajod, viszont, ha van benne édesítőszer, vagy vmi olyan hatóanyag, akkor lehet tőle egy kis hasmenés.
2021. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Drága lesz a pisid
2021. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz tőle,viszont a hatóanyagot úgy tudod növelni,ha valami természetes vitaminforrást eszel előtte(pl.valami gyümölcsöt),mert akkor a szervezet többet feldolgoz a mesterséges vitaminból.
2021. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fele annyi idő alatt kifogy a dobozból.
2021. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz. Egészségesebb nem leszel tőle. Neked kevesebb pénzed lesz. A gyógyszergyárnak több.
2021. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!