Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elment a mótivávióm az edzéstő...

Elment a mótivávióm az edzéstől.. szüleim is folyton beleszólnak szerintük ez semmi és inkább addig is dolgoznék valamit.. mit tegyek folytassam?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Edz tovább és ha találsz egy jó munkát akkor dolgozz.Egyik nem zárja ki a másikat.Nem értem
2021. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel egésznap óráim vannak plussz szakmai gyakorlaton vagyok és edzek napi 1-2 óra szabadidőm van amikor elmosogatok esetleg fozok mast nem nagyon van idom csinalni
2021. márc. 3. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor így nem lehet kivitelezni a munkát is.Egy nap 24 órából áll nem 48-ból.A szabadidődben edz és majd megunják a szüleid hogy ezt mondogassák.Minimum 4 órában vennének fel bárhova de írtad hogy nem férne bele.Így hagyd rá és élj úgy ahogy eddig éltél
2021. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem apám folyamatosan mondja a f*szságait:

-Amikor látja hogy keverem a fehérjét akkor elkezd magyarázni hogy minek szedek doppingot, náluk is voltak izmos emberek ezek a sz*rok nélkül ('80-as évek, NDK-s sportolónőket gondolom te is láttál...)

-Amikor nem edzek folyton b*sztat hogy menyjek edzeni mert el vagyok hízva

-Amikor bevásárolok normális kajából(jázminrizs, kokúszzsír, lenmag, chiamag stb.) akkor mondja hogy minek veszek ilyen drága kajákat, egyek kevesebbet inkább

-Amikor látja hogy beszedem a vitamint (sima Bioteches multivitamin) akkor mondja hogy egyek gyümölcsöt meg zöldséget (mindennap eszek 20dkg brokkolit, 20 dkg vegyes zöldséget, 1 narancsot és konzerves ananászt)

-Mindennap hozza a gagyi Lidl-s péksütiket, kirakja egy tálba és problémázik hogy miért nem eszem meg, elmondtam már 100x hogy nem eszek ilyet, ugyanúgy hozza)


Mondja ezt ugy hogy anyám el van hízva a sok nasitól, alig tud már mozogni, apám meg 50 éves korában kapott egy infartktust, cukorbeteg (ezek csak a nagyobb bajok) és 60 kiló, a szél elfújja


Mondjuk nekem annyi előnyöm van hogy saját keresetem van, fizetek neki rezsit és csak átmenetileg kell nála laknom

2021. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor orulok, hogy az en apam csak alkoholista, de legalabb nem hulye. :D
2021. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!