Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha jól eszek, tehát semmi...

Ha jól eszek, tehát semmi zsírosat, cukrosat, csokisat, chipset meg nem tudom, akkor attól még nem kéne hogy vékony legyek meg lapos hasú meg stb.?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezeken kívül mit és mennyit eszel egy nap? Mennyit mozogsz?
2021. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Ennyitol biztos nem
2021. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Ez egy jo kezdet, de nem feltetlenul eleg. Mert ha egeszseges etelekbol megeszel napi 3000 kaloriat es emelle nem mozogsz semmit, nyilvan hizni fogsz.

Ha fogyni akarsz, szamold a kaloriakat es sportolj.

2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha nem mozgok semmit (csak itthon a lépcsők) és tanulok, akkor mekkorára hízás várható (magassághoz képest)?
2021. márc. 8. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Általánosságban egy nőnek ülőmunka mellett 1500-2000 kcal kell egy nap. Ha fogyni szeretnél, akkor 1500 legyen a max. De vannak neten kalkulátorok, amivel személyre szabott ki tudod számítani, mennyit kell ehetsz a fogyáshoz. Ha keveset eszel és mégsem fogysz, akkor vizsgáltasd ki a pajzsmirigyedet vagy egyéb hormonokat.
2021. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Keveset eszek az tuti, mert a sok ülésben nem sok energiát fogyasztok, csak szellemi munkában. Viszont sok vizet iszok, sűrűn.

Pajzsmirigyre szedek gyógyszert, rendben kéne lennie. Milyen hormont nézessek még?

2021. márc. 8. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj el belgyógyászatra és ott megmondják, hogy mit kell vizsgálni.
2021. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltetlen. Genetikan is mulik meg h mennyi kcalt viszel be. Ha csak ulsz meg nem sportolsz alig egetsz vmit. De am is mozogni kene dieta kozbe mert szr lesz a forma meg a borod
2021. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem ertem, hogy mi ez a nagy lepontozas, talan valakinek nem tetszik az igazsag?

A kaloriadeficit es a mozgas a kulcs, azert mert, kihagyod a nasit, de egyebkent bezabalsz a nagyi porkoltjebol, nem leszel vekony. Kiveve, ha ilyen a genetikad, akkor max.

Illetve en is anno, amikor meg nem szamoltam a kaloriakat, de egeszsegesebben kezdtem el enni, szemmertekre mertem mindent, hat, oriasit koppantam. Mert oke, hogy zabkasat reggeliztem, meg csirket es rizst ettem ebedre, de mivel nem mertem le, igy siman megettem 200 gramm zabot, ami ugy kb 700 kaloria, es 200 gramm rizst, ami szinten kb 700, es maris 1400 kalorianal tartottam, pedig a kavet, vacsorat, mittudomen mit meg csak bele sem szamoltam.

Na ezert fontos, hogy figyeld a kaloriakat es merj le mindent pontosan.

2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Valaki unatkozik nagyon vagy nem akarja elfogadni a tenyeket. Ezt is pontozd le nyugodtan... Ki izgatnak a pontok 😅
2021. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!