Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem állom meg, hogy ne egyek...

Nem állom meg, hogy ne egyek csokit, chipset, karamellt, gumicukrot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Így hiába ülök a szobabiciklin minden nap egy órát.
2019. febr. 7. 22:44
 1/5 anonim válasza:
Ne vegyél
2019. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem bírom ki, az egész családom ezeket eszi és szándékosan megkívántatják velem, mert irigyek, hogy én edzőterembe járok.
2019. febr. 7. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak almát vagy más gyümölcsöt, vagy még jobb lenne a nyers répa, és látványosan edd azt előttük a fentiek helyett. Számoljátok meg, kinek hány lyukas foga van, és nézzétek meg egy év múlva, kinek hány lyukadt ki azóta.
2019. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg álljatok mérlegre,aztán egy hónap múlva ismételjétek! Hidd el akkor te fogsz mosolyogni,nem ők!
2019. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálad nem játszanak az édesítős cuccok, vagy a saját magad által készített cukormentes sütemények?

Én kiba$zott édesszájú vagyok, így ezzel próbálom kiváltani.

(Kivéve a karamell, amire nincs alternatíva, és nagyon hiányzik :/)

2019. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!