Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány éve vagy vegán? Milyen...

Hány éve vagy vegán? Milyen megfontolásból lettél az? Hogyan néz ki a napi táplálkozási rutinod?

Figyelt kérdés
Tapasztalt vegánok megosztásai érdekelnek.

2021. márc. 12. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem - kényszerből... velemszületett betegség okán kellett ezt az irányt választani
2021. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ugyan nincs meg hozzá sem a bundám, se a fogazatom, de én tigrisként azonosítom magam! Aki szerint nem vagyok tigris, az hülye!!!44!!

2021. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Én egyetértek veled, Tigris barátom! Elfogadom az identitásodat. 21. században élünk elvégre.

2021. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, jóllakattátok a trollt.
2021. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3 évig voltam vegán, etikai okokból. Azóta 2 éve fogyasztok tojást is, háztáji tyúkoktól, szóval már nem lehet vegánnak nevezni engem, de minden mást ugyanúgy csinálok, állatkísérlet mentes vegán kozmetikumokat, tisztítószereket veszek, stb.


Hüvelyeseket, gabonákat, gombát, zöldséget, gyümölcsöt, olajos magvakat eszem. Kedvencem az indiai, és a távol-keleti konyha, magyaros ételeket ritkán főzök. Ugyanúgy szoktam enni komfort foodot, és junk foodot, mint azelőtt, csak most ezek növényi alapúak. De alapból igyekszem egészségesen enni, minél több zöldséget fogyasztani. Gyümölcs turmixot csinálok pár naponta egy jó nagy kancsóval. Sok teát iszom, zöld teát, fehéret, vörös teát, ezek nagyon egészségesek. Ha nem teát iszom, akkor vizet, vagy limonádét.

2021. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!