Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha keményen edzek és kalória...

Ha keményen edzek és kalória deficitben vagyok akkor izmot nem kéne veszítsek, de mégis fogynék?

Figyelt kérdés
Fent lehet tartani a fizikumot, esetleg még erősödnék is úgy, hogy mellette fogyok/szálkásítok?

2021. márc. 13. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Lehetetlen. Fogyashoz kaloriadeficit kell, izomepiteshez pedig kaloriatobblet. Aki mast allit, az hazudik.
2021. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Valamennyit valószínűleg így is veszíteni fogsz izomból, de így lehet minimálizálni a veszteséget.
2021. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tehát érdemes "felhízni magam", edzeni, majd utána ugyanúgy edzeni, de keveset enni, így az elért fizikum megmarad, viszont szálkás leszek?
2021. márc. 13. 22:05
 4/20 anonim ***** válasza:

3

Pontosan. A profi testépítők is így csinálják. Te is az szeretnél lenni? Mert akkor szívesen adok tippeket.

2021. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék profi lenni, az egészségemet és a fizikumomat akarom fejleszteni. Túl sokat ülök iskola/munka végett, nem vagyok kövér inkább átlag 80kilós vagyok fiú
2021. márc. 13. 22:25
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor edzél nyugodtan, ahogy akarod. :)
2021. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

"Fogyashoz kaloriadeficit kell, izomepiteshez pedig kaloriatobblet. Aki mast allit, az hazudik."

Akkor nekem miért írta kb mindenki meg miért van 100 olyan fent a neten hogy kalória deficit kell az izomépítéshez és a kockás hashoz? 🙄

2021. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

7

Mert hülyék és ezt sajnálom. Az interneten minden baromság fenn van. Kockás hashoz valóban deficit kell, de azért, mert alapból mindenkinek kockás a hasa, csak zsírréteg fedi. Ha ezt leadod, akkor látszani fognak a kockák is.

2021. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én junior erőemelő voltam tinikoromban, még szteroidkúrákat is tartottam párszor, tudom, hogy miről beszélek. Ha kellene valakinek tipp, akkor nyugodtan írhattok.
2021. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#8 igen a kockás hashoz valóban kalória deficit kell, úgy ahogy az izomépítéshez is
2021. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!