Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is diétázik úgy, hogy...

Más is diétázik úgy, hogy hétköznap diétazik, kalória deficitben van, de hétvégén mindig sokat eszik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor általában szerdán szokott újra olyan súlyom lenni mint ahol pénteken “abbahagytam”. Más is csinál ilyet?

2020. okt. 31. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem diéta, és mint írtad nem is igazán eredményes. Lehet csaló napokat tartani, de ez nem egész hétvégi zabálást jelent.
2020. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hasonlót, de nem minden hétvégén, hanem havonta 1-2x szombaton lemegy 4000+ kalória. Persze, ez valamennyira lassítja a diétát, de inkább csinálom kétszer annyi ideig úgy, hogy közben szórakozhatok, mint hogy sorra mondjam le a programokat, mert én most fogyni akarok.
2020. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén én meg szoktam engedni magamnak olyan finomságokat, amiket hétközben nem igazán eszem. De attól még nem zabálok, és ha ki is "lógok" a kalóriadeficitből, azért igyekszem, hogy ez maximum párszáz kalória többlet legyen. Tegnap pl.csináltam sütőtökös forró csokit, mellé megettem egy sor Milkát. Kb.350 kcal többletben voltam tőle, és nagyon jól esett. Mára csináltam egy ricottás sajttortát, 200 kcal-ra jött ki szelete, ebből ebéd után meg fogok enni két szeletet. Nekem így tartható a diéta és szépen fogyok.
2020. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a hétvége alatt nem azt értem, hogy addig zabálok amíg szét nem pukkadok. De eszem aznap például sajtot is, kakaót, süteményt ha éppen van, krumplit ilyesmit. Nem arra gondoltam, hogy megeszek 3 tábla milkát 2 csomag chipsel es 2 liter kólát hozzá csak úgy nasinak😅
2020. nov. 1. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es Ezeket ehetnéd hétköznap is jól összeállított étkezésben, ha nem ez a teljes sor (amit mindennap megeszel pluszban).

Lehet, hogy a problémád inkább az állandó súly mérésből adódik, ami teljesen felesleges. Napi szinten is ingadozik a súly attól, hogy mennyit iszol, illetve mennyi salakanyag van a beleidben, akár több kg-ot is.

2020. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján szerintem senki nem arra gondolt, amit a hozzászólásodban leírtál. Ezek nem csalások, ahogy az előttem szóló is írta, ezeket minden nap is ehetnéd. A sajt nagyon egészséges, ugyanígy a kakaó. A krumpli sem rossz. Nekem ezek közül maximum a sütemény nem férne bele napi szinten, de még ott is vannak egészséges alternatívák.
2020. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!