Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi van akkor ha kalória...

Mi van akkor ha kalória deficitben vagyok, de sok szénhidrátot vagy zsírt ettem?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk pl vannak napok amikor drasztikusan több zsírt ettem 30 helyett 75 grammot, vagy 170 helyett 250 gram szénhidrátot?

Kalória keretből nem léptem ki és sportolok minden nap.

Nem mindig eszek többet ezekből és általában ha valamelyik több a másik kevesebb, fehérjét igyekszem tartani, néha van hogy kevesebb az is mint kéne egy kicsivel.


Az a legnagyobb bajom hogy utalok kidobni kaját, vagyis sokkal inkább utalom megvárni míg megromlik... és ha főzök a társamra akkor megeszem a maradékot néha...



2020. szept. 10. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Zsírral mi a baj kell az emésztéshez jó kis zsírós kenyér életmentő .
2020. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem én is hogy mi a baj
2020. szept. 10. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj. Főleg, ha nem mindig az egyik magasabb, hanem változó, attól függően, hogy mit ettél.
2020. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nem lehet 1-1 napból, hosszú távon érdemes zsír-szénhidrát arányt egyensúlyozni.
2020. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Melyik volt aki lepontozott neveket ?
2020. szept. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-1 napból nincsen baj. Hosszútávon érdemes odafigyelni, hogy ne mindkettő legyen sok egyszerre. Ha nincs szénhidrát anyagcsere zavarod akkor az se gond ha 250 g a szénhidrát, van aki 300 grammal is képes fogyni vagy nem hízni, és van aki meg nem. Nagyon egyéni.😊
2020. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!