Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak mèg itt Bulèmiások? Eg...

Vannak mèg itt Bulèmiások? Egy teszthez kell pár bulèmiás története.

Figyelt kérdés
Anorexiások is irhatnak.Amit szeretnék kérni,trükkök amiket használtatok,ès hogy mièrt lettetek azok.

2021. márc. 21. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Teszt, meg házi dolgozat.. Te kit akarsz hülyének nézni?

Ne akard tönkretenni magad, kérj a szüleidtől segítséget.

2021. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tènyleg egy versenyre kell.
2021. márc. 21. 19:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Az iskolánk minden èvben rendez egy versenyt ami a leggkülönlegesebb témákról szól.A verseny nyereménye két hónap házi nélkül.Eddig mindig a barátnőm nyert.Ès mivel a tesóm is evészavaros volt jól tudom mivel jár egy könnyebb bulèmia.Látam az öngyilkossági kísérleteit.Előadást akarok tartani erről a betegségről hogyha más is ebbe szenved akkor felismerje magát.
2021. márc. 21. 19:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Ès jó lenne két hónap házi nélkül
2021. márc. 21. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ekkora kamut, te jó isten... Kit akarsz hülyének nézni?


Tudom, hogy evészavaros vagy, vagy az akarsz lenni, azért kérdezed, mert én is voltam anorexiás-bulimiás és ott hazudtam, ahol tudtam.

2021. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bárki más jelentkezőt várok,rajtad kívül
2021. márc. 22. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Az anorexia ès a bulèmia ahogy te is mondtad egy evèszavar.Korházba járható vele elveheti az èleted.Nem akarok a saját èletemel játszani.
2021. márc. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!