Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek lehet stressz,...

Szerintetek lehet stressz, depresszió?

Figyelt kérdés
Mostanában alig megy az evés, pár falatot tudok enni mert úgy érzem nem tudom lenyelni az ételt, félek hogy félre nyelek, rendesen félek enni pedig éhes vagyok, van hogy csak vízzel megy le. Csak forgatom a számba az ételt.
2021. márc. 23. 17:05
 1/5 alletta ***** válasza:
inkább a stresszre tippelnék, hogy amiatt nem bírod lenyelni az ételt. nem vagy pánikbeteg?
2021. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pánikbeteg. Igazából akkor kezdődött mikor bejött ez a vírus, nem tudom hogy van e hozzá köze.
2021. márc. 23. 17:21
 3/5 alletta ***** válasza:
talán van hozzá köze, túl sokat foglalkoztat ez a helyzet, félsz, félted szeretteid, ezért rágörcsölsz, és ez nálad az étel lenyelésében jelentkezik.
2021. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak már elég idegesítő. Nem tudom mit csinálhatnék
2021. márc. 23. 17:27
 5/5 alletta ***** válasza:

csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg elfogadni a jelenlegi helyzetet, bár tudom nagyon nehéz, de nem tudunk ellene mit tenni. ill. oltatni magunkat, vigyázni magunkra, környezetünkre.

add meg a módját az étkezésnek. teríts meg szépen, és nyugodtan, lassan egyél. esetleg pl. olvasással tereld el a figyelmed.

2021. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!