Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki megtudna mondani, hogy...

Valaki megtudna mondani, hogy mitol fogyhat eggyik naprol a masikra 6kg-ot valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most nagyon ideges vagyok emiatt, ezert elnezest a helyesirasi hibakert..


Szoval, minden este megszoktam magamat merni, altalaban 39-40kg kozott szokott ingadozni a sulyom. Most is ugyan ugy tettem a dolgaim ahogy szoktam, lezuhanyzok, es megmerem magam, de most a mikor raaltam a merlegre, nagyon megilyedtem, mert 34,7kg-ot mutatott a merleg...

Azt olvastam, hogy lehet rakos vagyok, ez ugye nem igaz?? Kerlek titeket valaszoljatok, nagyon megvagyok ilyedve..



2021. ápr. 2. 00:30
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 2. 00:35
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy bedöglött a mérleg. Nem fogsz hat kilót fogyni egy nap alatt semmitől. Amúgy milyen magas vagy , hogy ennyire kicsi súlyod?
2021. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Digitális, simán merül az elem.
2021. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ha kivízhajtózod magad (ami nem egy nap alatt megy) az mínusz 2-3 kg, ha a bélrendszered is teljesen kiürül az mondjuk max. mínusz 1 kg. Még maradt 2-3 kg, amit a szervezetednek valahogy el kell használnia. Ezt ha szövetek elbontásával teszi, akkor abból úgy 15-30 ezer kalóriát kell kapnia. Ha nem használtál el ennyit testmozgással, akkor sehogy sem lehetséges, rossz a mérleg.
2021. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
A napi szintű méregetést meg felejtsd el, értelmetlen. Evészavarosokra jellemző hogy kényszeresen lesik a súlyukat.
2021. ápr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se méregesd. Úgy is érzed vagy látod majd ha valami baj van a testtömegeddel.
2021. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat, most megnyugodtam :). Holnap reggel mikor feleklek, elso dolgom lessz, hogy megmerjem magam!


Es az elemeket is kicserelem majd akkor.


Holnap megirom, ha ugyan annyi, vagy meg kisebb lesz a sulyom, de remelem, hogy tenyleg csak az elem a rossz..

2021. ápr. 2. 01:01
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, banális, de nem lehet, hogy ruhában mérted magad, most meg ruha nélkül? Hány éves vagy ?
2021. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a 49kgnàl is aggódnèk..
2021. ápr. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eveszavaros, es fogalmam sincs miert ilyen kicsi az alap testomegem. Minden esetre eddig mindig ugyanannyi volt a sulyom, ezert ijedtem meg..
2021. ápr. 2. 01:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!