Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rossmannban vagy dm-ben...

Rossmannban vagy dm-ben kapható bio, teljeskiőrlésű tészta mennyire jó fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom de nagyon hiányzik a tészta. A fent említett termék fogyasztható? Esetleg milyen más tésztát ajánlanátok?
2021. ápr. 22. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér a kalóriakeretedbe, akkor fogyasztható. Attól, hogy teljeskiőrlésű, meg bio, lényegében ugyanannyi kalória van benne.
2021. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 palfydanka ***** válasza:
50%
Én a teljeskiorlesut nem tudom megenni, nekem faforgacs ize van. Inkább a csicseriborsobol, lencsebol készült alternatívákat ajanlom
2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a teljesőrlésű tészta fér bele a diétába. Nyugodtan ehetsz durumtészta. Ez ugyan nem rostos, de lassú felszívódású, nem dobja meg a vércukrot, tovább okoz jóllakottság érzetet. Heti 1-2x simán eheted, csak mérd le főzés előtt, és számold ki, mennyi fér bele a kalória keretedbe! Általában 60-70 gramm egy fogyókúrás adag.
2021. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D megpróbálok mást megoldást is keresni, mint például amit a kedves második válaszoló írt. Ki kell tapasztalnom :D
2021. ápr. 22. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a tésztával, nyugodtan megeheted, ha nem egy kádnyit, hanem 1 tányérral eszel. Teljesen mindegy hogy milyen, a teljes kiőrlésű sem kevesebb kalória, neked kell mértéket tartanod.
2021. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!