Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miert rosszabb a fehér kenyér...

Miert rosszabb a fehér kenyér mint a teljeskiörlésű?

Figyelt kérdés

A kalóriaertekuk majdnem megegyezik akkor miert rosszabb?

Hisz a kaloriatöbblet hizlal es a kaloriakat kell nezni.

Akkor vegulis mindegy hogy melyiket eszem az az 5-10 kcal elenyésző?



2017. júl. 24. 08:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
A teljes kiörlésűt lassabban emészted fel + olyan lisztből készül amiről nem veszik le a búzának a héját örléskor.
2017. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Meg #1-hez tegyük hozzá, az emészthetetlen növényi rostok (maghéj) jót tesz a bélműködésnek.
2017. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
És más a glikémiás index.
2017. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De ha pl.ugyan annyit eszek belole tehat en a feherbol sem kivanok tobbet akkor vegulis majdnem hogy mind1 melyiket eszem...vagy fogyokurakor azert erre is figyelni kellene?

(Nem eszem sok kenyeret heti max 2-3 szelet)

2017. júl. 24. 09:04
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Ez sokkal inkább az egészséged szempontjából fontos.
2017. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Azért jobb mert a nagy lobby igy akarja .Elakarja a búza héját (korpa) adni, azt amit régen a disznókkal meg a marhákkal etettek meg.

De már azt is bebizonyitották hogy a permetezőszer, mérgező anyagok, vegyszerek mind a héjban rakódnak le.

Még az is érdekes hogy amióta ezek a kalória, fogyókúra sületlenségek mennek, azóta az emberiség nagyon elhizott.

2017. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ertem...ez erdekes,köszönöm a válaszokat!:)
2017. júl. 24. 10:44
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Na egy újabb összeesküvő,nem is lenne igaz ha egyszer ne bukkana fel minden kérdésnél egy anti holokauszt hívő.
2017. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Ha nincs inzulin rezisztenciád, akkor nem rosszabb. Én csak azért eszem a lassabban felszívódó korpás, magvas, teljes kiőrlésű kenyeret, hogy lassabban éhezzek meg. Nekem 3 óránként kell ennem. Nem ehetek nagy adagokat, egyszerre csak kis adagot eszek. Régebben elég volt, ha naponta 2x3 ettem, volt olyan időszak is, hogy napjában egyszer ettem vagy reggel, vagy vacsorát. De mióta ez kialakult nálam, kénytelen vagyok tenyérnyi falatokat enni.
2017. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem jobb fogyás szempontjából.

Én egyáltalán nem érzem, hogy a teljes kiőrlésű jobban laktatna, vagy hosszabb ideig ne lennék éhes.

Én eszem mindkettőt.

2017. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!