Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy folyton...

Miért van az, hogy folyton üresnek érzem a gyomrom, pedig eszem? Miért szédülök?

Figyelt kérdés

Tegnap óta elég jól észrevehető rajtam a kimerültség, a gyengeség.. Ezt a kérdést is sokáig halogattam feltenni. Amikor felkelek az ágyból szédülök, ha meg nem állok, akár ülve is el tudok aludni.


Ezzel jár vagy lehet nem ezzel, de valamiért folyton éhesnek érzem magam. Akármennyit is eszek, főtt ételt, vagy bármit, 10 perc múlva már éhes vagyok, már ennék újra, korog a gyomrom. Ilyen még sosem fordult velem elő. Tudnátok segíteni?



2021. ápr. 26. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Bélféreg?
2021. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy vérszegénység áll a háttérben vagy pedig valami felszívódási probléma. De szerintem menj orvoshoz. Én anorexiás vagyok és velem akkor van ilyen ha nem eszek de ahogy írtad te eszel szóval.
2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!