Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Aquir kérdése:

Hogyan lehet kigyógyulni a bulímiából?

Figyelt kérdés

7 éve bulímiás vagyok, de csak most jutottam el arra a szintre, hogy muszáj abbahogynom. Már fizikai tünetei is vannak. Kihat a közérzetemre és az egész életemre.

Egyszer 6 hónapra sikerült abbahagynom, de visszaestem és azóta egyre rosszabb. Légyszi, ha sikerült legyűrnöd ezt az undorító betegséged oszd meg velem a tapasztalatod, sokat segítene, ha egy olyan ember elmondja a véleményét, aki túl esett ezen az egészen. Előre is köszönöm!


2010. aug. 22. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez általában szakember segítsége kell, pszichiáterhez kéne fordulnod.
2010. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ennek pont az ellentéte vagyok, hétéve emetofóbiám van (hányástól való félelem). Rettegek ha eszek valamit, hogy viszont látom. Minden napomban ott van, minden evésnél. Hidd el, ez se sokkal jobb hogy figyeled az órát, mikor ettél, mit, h ne rontsd el a gyomrod, stb...

Én nem fordulok szakemberhez, de kéne. Te legalább próbáld meg, és hidd el jobb lesz, ha 1x sikerült 6 hónapig abba hagyni, akkor sikerülni fog tovább is!

Sok szerencsét, kitartást és jó egészséget kívánok!

2010. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!