Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan változtattatok életmódot?

Hogyan változtattatok életmódot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én apránként haladok még most kezdtem, de elsőnek lecseréltem a sót himalájára a cukrot meg mézre. Nem eszek péksütit, elhagytam a szénsavas üdítőket, vizet iszok citrom vagy uborka karikával vagy préselek gyümölcs levet, és minden étkezésnél eszek gyümölcsöt vagy zöldséget úgy csinálom a menüt hogy mindig legyen benne valamelyik
2021. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Jól érzem így magam.

47 évesen aktívan kerékpározok (kb. havi 1000 km), dolgozom, itthon is tevékenykedek, miért kéne változtatnom?

2021. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ha sportolásba kezd az ember, azt érdemes étrend mellett folytatni hogy legyen látszata.

Aki nincs toppon egészségügyileg annak meg kell is a változtatás, ha szeretne még sokáig élni.

Akaraterő kérdése, a többi kifogás.

2021. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!