Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindenki sokat eszik reggel?...

Mindenki sokat eszik reggel? Mennyi az a sok?

Figyelt kérdés
Én rengeteget eszek reggel. Ma megettem egy nagy töltött zsömlét és egy nagy lekváros kenyeret. Hiába akarom megállni, nem megy a sokszor keveset evés, mert reggel mindig nagy adagot eszek. Biztos le fogom mozogni? Én nem vagyok benne biztos. Ti is ennyit esztek, vagy csak én vagyok farkaséhes reggel?
2009. aug. 6. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én közel se eszsek ennyit reggel, de egyébként se eszek tul sokat.

Az, hogy reggel sokat eszel, még nem igazán baj, mert a napod során sok kalóriát felhasználsz. Keress egy kalóriatáblázatot és számold ki, hogymennyi egy ilyen reggeli, mennyire van szükséged egy egyész nap - és hogy mennyit eszel a nap további részében. Ha a többi étkezésed nem ilyen mértékü, akkor nem igazán gond. Jobb reggel enni többet, mint este - márcsak azért is, mert napközben ugyis ettél már és az esti plussz kalóriákra nincs igazán szükséged.

2009. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. ha reggel ennyit eszek, akor szinte egész nap egyáltalán nem vagyok éhes és alig eszek
2009. aug. 6. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember így van ezzel én is sokat eszek reggel.(Nem vagyok kövér) És szerintem ez normális lehet hogy túl gyors az anyagcseréd:))Állítólag van vmi közmondás,hogy:Reggelire mint egy császár ebédre mint egy király vacsorára mint egy paraszt:):D Hátha mozogsz vagy sétálsz akkor biztos lemozgod szerintem:)
2009. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggelizz, mint egy király, ebédelj, mint egy polgár, és vascsorázz, mint egy koldus. Asszem így van ez a szólás.
2009. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenki, én sajna amióta az eszemet tudom, nem bírok reggelizni :( Ha lepaszírolok egy fél kiflit az már siker.

De jó neked.

2009. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak nagyon keveset eszem reggel,nem kívánom olyankor a kaját,inkább délután és este eszek többet,ahány ember,annyi féle
2009. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ÉN megváltoztatom a sorrendet!Reggelizek mint egy koldus,ebédelek mint a király,és vacsorára ugy zabálok mint egy medve!Már ugy is nézek ki:D
2010. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!