Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj az, ha reggel sokat eszek?

Baj az, ha reggel sokat eszek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy!!!! Sott. az a legjobb......tudod a mondas szerint: Reggelizz ugy mint egy kiraly, ebedelj ugy mint egy polgar, vacsorazz ugy mint egy koldus.
2009. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D
2009. jún. 16. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem BAJ!

Miért lenne baj?!?

Viszont nagyon fontos enni reggel, ha keveset ha sokat! mindenképp

2009. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert tavaly volt egy fizikatanárunk. Az egyik lány rosszul lett, és a fizikatanár elkezdett kiabálni, hogy nem érti a mai világot. azt mondta, hogy a gyomor reggel üres. És ha sokat eszünk reggel, akkor az üres, pihenő gyomorra hirtelen zúdul nagy mennyiség, ami megterheli a gyomrot. És hogy szerinte reggel kell keveset, délben közepeset, és estefelé pedig nagyon sokat enni, mert akkor a gyomor kellőképpen tág. Azt mondta, hogy az akkor, órán rosszul lévő lány is azért lett rosszul, mert nem úgy eszik, mint ahogy ő szokott.

Én ezzel egyáltalán nem értek egyet, meg is mondtam neki, de hát neki doktori címe van - mondta.

Mindegy, én akkor is sokat eszek reggel:D Csak lassan kell sztem enni,hogy tényleg kíméljük magunkat:D

2009. jún. 16. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a doktori cimét orvosként szerezte, akkor lehet, hogy számit egy vitában, de fizikusként nem föltétlenül. Egýébként meg szerintem nincs igaza, hülyeséget beszélt.
2009. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hülyeség, reggel enni kell!! de főleg táplálóbb dolgokat pl: barnakenyeret, vagy teljes kiörlésű dolgokat.

igazábol az csinálja rosszul aki reggelire nem de pl vacsorára egy fél vaddisznót is megeszik... igy az alakja is "megszivja", mivel amit reggel eszel azt még lemozgod nap közben! viszont amit este, azt már nem nagyon, és ez meglátszik... :/ (persze nem akkor ha 1x-2x csinálod igy, hanem ha hosszutávon.)

16L.

2009. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem, reggel kell bőségesen táplálkozni, mert akkor egész nap rendben van az anyagcseréd, kevésbbé idegesedsz fel minden apróságért és közérzeted is megfelelő a nap folyamán.
2009. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!