Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a jobb számotokra,...

Melyik a jobb számotokra, napi 3x enni rendes adagot vagy napi ötször enni keveset?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Napi ötször hatszor eszek. Ebéd és vacsora normàl addag. Reggel, délelőtt, délután és éjszaka pedig valami keveset, pl gyümölcs, műzli, zöldség..stb
2021. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Napi 5x étkezem. Ebből 3 a főétkezés, 2 pedig uzsonna.


Ha tanulok és nagyon sokáig fent vagyok előfordul, hogy vacsora után még elmajszolok valamit, de ez ritka.


Főétkezések alkalmával csak addig eszem, amíg jól nem lakom. Tehát ránézésre "keveset", de az én gyomromhoz pont elegendő adagot. Ha egyszerre próbálok meg sokat enni, utána 1-2 órán keresztül hasznavehetetlen vagyok, mert rámtör a kajakóma. Így viszont energikus vagyok egész nap. Illetve a plusz kilók is lementek rólam...

2021. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudok 5x enni, egyszerűen nem vagyok éhes reggeli és ebéd között (fél 9-kor reggelizek általában, szóval lehet egész más lenne, ha ez kora reggel lenne). Általában 3 főétkezésem van, néha előfordul, hogy délután éhes vagyok, akkor még mellette eszek uzsonnát is.
2021. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!