Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy évben egyszer egészségtelen?

Egy évben egyszer egészségtelen?

Figyelt kérdés

Egész évben szinte semmi, azaz nagyon ritkán eszek egy nagyon kicsi édességet, vagy a tea és vízen kívül más inni valót.


De egy évben egyszer bevásárolok, veszek két csomag chipset, egy 1 literes kólát, és egy 250g csokit.


Aznap egész éjszaka fent vagyok és animét nézek, közben ezeket eszem.


Alapból oda figyelek az egészségemre, a megfelelő mennyiségű testmozgásra.


Egy évben egyszer ennyi rágcsától és kólától lehet valami bajom?


Mellékesen a két chips együtt kb. 300g, a kóla 1 liter (coca cola) és egy 200-250g csokis rágcsa


16/F



2021. jún. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ennyitől semmi bajod nem lesz, főleg ha amúgy egészséges életet élsz. Ne aggódj :)
2021. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Ez semmi :) tartsd meg a jó szokásodat, hogy csak ilyen ritkán csábulsz el.
2021. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy akkor semmi bajod nem lesz. Ha inzulin problémád van, akkor a több száz gramm cukor elég brutál. Ha beteg lennél, akkor arról valszeg tudnál, szóval egyél igyál nyugodtan. Évi néhány alkalom belefér.
2021. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen lehet... remélem nem komoly a kerdés.

Az emberiség mar kihalt volna.

Nem szeretem mikor valaki.annyira tudatosnak akar latszáni, hogy átmegy ostobába

2021. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár év és minden bulis estén elfogyasztod ezt. :)
2021. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelen? Igen. Bajod lesz tőle? Évi egy alkalomtól, ha amúgy egészséges vagy, nem lesz.


Egyébként a rendszeres mérsékelt édességfogyasztástól se lenne, csak figyelni kell a mennyiségre és bizony könnyű túllépni. Egy szelet tortában is könnyen lehet több hozzáadott cukor, mint a napi ajánlott bevitel.

2021. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!
2021. jún. 7. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
1x tényleg nem sok, de a kólát én azért még így is kihagynám, lehet nélküle is élni...
2021. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!