Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen ha...

Mennyire egészségtelen ha hébe-hóba egy nap csak egyszer étkezem?

Figyelt kérdés
Konkretan mult heten volt, hogy este vegre talalkoztam a baratommal, es annyira vartam az esti talalkozot, hogy 2 szelet kenyeret meg egy kis sonkat es paradicsomot ettem egesz nap

2016. júl. 5. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért eléggé egészségtelen. A legjobb ha kialakítasz egy ritmust avagy szokást és mindennap abban az időben étkezel. A reggeli semmiképp ne maradjon ki. Ha egyszer- egyszer kihagysz étkezéseket az még nem baj de akkor is kell valamiféle rendszer. Egyébként minnél idősebb valaki a rendszer annál szükségesebb.
2016. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagy gond, van ilyen, akár néha ki is maradhat az evés egy napra (főleg, ha érezzük, hogy hangsúlyozottan nem kívánunk enni, a testnek néha vannak ilyenjei. ez más, mint a lelki okból vagy figyelmetlenség miatti éhezés), de nagy általánosságban azért jó, ha van rendszer s megfelelő az összbevitel.


Ha mindennap egyszer ennél s jól éreznéd magad így, főleg nem lenne gond, sok ember él így. Nincs kötelező étkezés, annyira mások vagyunk. Nekem pl. átkozottul rossz lenne reggelizni s nem vagyok vele egyedül. A legtöbb embernek a napi 3 étkezés jól működik, de nem mindenkinek. Vannak született vagy tanult időszakos böjtölők is.

2016. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En csak izgatott voltam az este miatt es azert nem ettem:) mondjuk utana ittunk egy kicsit es az ures gyomrom miatt az elso menet utan elaludtam az oleben:D vicces igy visszagondolva
2016. júl. 6. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Izgatottság miatt teljesen ok.:)
2016. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!