Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Probiotikum vásárlás ?

Probiotikum vásárlás ?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani, jó minőségű probiotikumokat?


Ha igen , leírnátok azt is miért ezt ajánljátok?


Bélflóra javításra helyreállításra kellene, meg valószínűleg áteresztőek a beleim .



2021. jún. 27. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a netről rendeltem, nagyon olcsón, 120.darabos, 10.féle baktériumot tartalmaz+inulint. 20.milliárd/kapszula. A neve: Puritans Pride, Probiotic 10. Az ára 4000 Ft volt, a vitamin 360-tól.
2021. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked bevált ? :D
2021. jún. 27. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bevált! Én kb.millió félét próbáltam már, de ebben tényleg van anyag,próbáld ki. Nekem a hónapokig tartó hasmenést elmulasztotta! Ja, és nekem is áteresztő lehet a belem a doki szerint meg SIBO is.
2021. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most meg fogsz lepődni, de sima natúr joghurt is tökéletesen megfelel erre. Szakember javasolta nekem is mikor antibiotikumot szedtem.
2021. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a joghurttal, hogy az áteresztő bél, meg a bélgyulladások miatt a tejtermékek az első, amit a gasztroenterológusok elhagyni javasolnak az étkezésből. Esetleg házilag fermentált zöldségekkel kiváltható. Az antibiotikum szedés és egy kialakult áteresztőbél az kicsit más kategória már. Nekem a Yiya is bejött, 46 milliárdos adag.
2021. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2021. jún. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!