Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék de hogyan?

Hízni szeretnék de hogyan?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek. Szeretnék hízni de a helyzet nem ilyen egyszerű most jön a csavar. 192 centi vagyok és a súlyom 52-56 kg közt ingadozik. Genetikailag vékony vagyok és még nem minden ételt eszek meg.

Valami ötlet?


2008. dec. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hogyha hízni akarnék, minden nap befalnék 1-2 tábla csokit és nem mozognék annyit, mint eddig. Ha ez sem megy akkor alapból ilyen vagy. Van olyan családtagod (akár távolabbi) aki hasonló karakterű volt mint te? Mert ha igen, akkor örökölted.
2008. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

úúú. én is csokit ennék, de jó sokat.:)

Igyál meg esténként 2 deci bort. A volt osztálytársamnak mondta a doki, mert nagyon vékony volt, s nem tudott semmitől sem hízni. Neki bejött.

2008. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt javasolták, hogy fűszeresebben egyek mindent
2008. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok csokit eszek de semmi. Sajnos anyukám és apukám is ilyen testalkatú volt.
2008. dec. 8. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Már bocsánat, de totál hülyeségeket írtak az előttem hozzászólók.

1. Feltételezem, hogy nem hájas pacni akarsz lenni.

2. A csokoládé és a mozgásszegény életmód épp hogy nem javít a helyezeteden! A csokoládé elsavasít, romlik a felszívódás.


EZT KELLENE TENNI:

- rendszeres sport, amennyit csak lehet és nagy intenzitással ---> az étvágyad is megjön :)

- Egyél kalóriadús ételeket, de ne étkezz zsírosan! Egyél teljes őrlésű gabonákat: tönkölykenyér, barnarizs, árpa (ez volt a gladiátorok eledele), hajdina, köles...

-szerepeljen az étrendedben hetente többször a hüvelyesekből készült főzelékek, egyél nyers gyümölcsöt és zöldséget is!

-Ha baj van az emésztéseddel/felszívódással, rád férne egy alapos méregtelenítő kúra is

-szedjél Béres cseppet!

-és egy meglepő dolog: BÖJTÖLJ 1 napot hetente! A böjt után a szervezet szélsebesen fogja feldolgozni a tápanyagot és megindul a hízás! (ez történik a jojó effektusnál is amikor a nők koplalnak)


és mégegyszer: a sportot semmiképp ne felejtsd el!


én régen nagyon vézna voltam és mára egész sportos alkatom lett! szóval tudom javasolni a leírtakat!

2008. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
en is ilyen vagyok, barmit ehettem, soha nem hiztam, mindig gebenek csufoltak. Attol is fugg, hany eves vagy. 20 utan teljesen a testalkatomnak megfelelo lett a sulyom, en 172 cm vagyok es olyan 50 kilo, viszont egy olyan helyen dolgozom egy ideje, ahol egesz nap eszek, mert egy etterem es ezt azt kapkodok mindig. Ezelott mindig azert ettem, mert ehes voltam, de csak le akartam tudni, most azert eszek, mert elvezetes. Probalj meg igy nezni a kajakra. Hidd el, en is nagyon valogatos vagyok, de annyi minden jot lehet csinalni. Egyel sokszor, ne csak 1-2 szer naponta.
2008. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyél sokat este.

És ha dohányzol, akkor szokj le. Én azóta híztam 8 kg-t (így vagyok 71(F/21)).

2008. dec. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vélaszokat.

Egyébként az egyik hozzászólóhoz hasonlítok. Én is azért eszek mert le akarom tudni, ráadásúl nagyon gyorsan eszek ami megint nem jó:S

2008. dec. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!