Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet kezdődő anorexia?

Ez lehet kezdődő anorexia?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azthiszem tegnap vagy tegnapelőtt írtam ki egy kérdést, de ha az alá tenném fel ezt a kérdést gondolom nem kapnék válaszokat :

Szóval az a helyzet, hogy napi 500-900 kcal-tól többet nem tudok enni, pedig túlsúlyos is vagyok, és eddig elég jó étvágyam volt.


Minden édesség után hányingerem van, és ha egy nap eszek edesseget utána egész nap nem tudok semmit, mert akkor visszajön (elnézést ha kissé undi, de kezdek aggódni).

Nem vagyok az a nagy édességevő, inkább sós kaja zöldséggel, de ha abból is egy maréknyinál többet eszem akkor olyan érzésem van, mintha 2 nagy lángost ettem volna, nem mellesleg elég nagy bűntudat.. 4 nap alatt 2 kilót fogytam, azt sem tudom, ez mennyire normális.


Az előző kérdésemnél kaptam egy olyan választ, hogy ez lehet anorexia.

Ez csak így rátörhet az emberre bármikor?

Vagy hogyan lehet ezt megállapítani? Milyen orvosi vizsgálattal?


Előre is köszi midnenkinek



2021. júl. 2. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10, én 9 vagyok és tudom hogy nem pont nekem szegezted a kérdést, és tudom hogy amilyen fógyókurát írtam, az nem a legjobb, de ha a kérdező egyszerűen nem tud többet enni és túlysúlyos, akkror sztem nem kell egyből dokihoz mennie.
2021. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 elég egyértelműen lelki okokból nem bír többet enni. Ennyire keveset csak súlyos fizikai vagy lelki betegség miatt esznek az emberek.
2021. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
11, ja én azt hittem, hogy testi okokból. Hát figyelj kérdező, ez esetben, fontos a megfelelő táplálkozás, 500-900 kalória nagyon kevés, főleg sport mellé. Nő vagy-e, hány centi, és hány kiló?
2021. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!