Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudom lemondani? Mit...

Hogyan tudom lemondani? Mit tegyek?? Helvetia vitamin.

Figyelt kérdés

2 hete hívott a postás, hogy van egy ingyenes csomagom átveszem-e.

Nem kértem mivel nem rendeltem semmit. Azóta hívogat valami Helvetia Apoteke (vagy mi), hogy én igenis rendeltem, vegyem át és fizessem ki.

Mivel sem én sem a párom nem rendeltünk semmilyen "ingyenes kezdőcsomagot" így a továbbit sem fogom átvenni. Le fognak állni vagy küldik tovább?

Mit tegyek?


2021. júl. 3. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem venném át. még ha rendeltetek is interneten akkor is el lehetne állni a vásárlástól, nemhogy így.
2021. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd át. Ezt nem ismerem, de valami könyv csomaggal már jártunk így. Egyik családtag àtvette, mert nem tudta , hogy rendeltük e, aztán bizony benne pislogott egy csekk. Nyilván nem fizettük ki, aztán hónapokig jött a fenyegetés, míg meguntàk. Ha nem rendeltèl nem kell àtvenni
2021. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell átvenni. Ha ők azt állítják, hogy te rendelted, akkor azt tudják bizonyítani valahogy.
2021. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a netes vásárláskor elállhatsz a vásárlástól de csak a termék kikukdese előtt. Ezt általában le is írják az oldalon (én a kisbetus részt is el szoktam olvasni).

De ez nekem kamunak tűnik. Ha nem rendeltél semmit akkor kérdezz vissza hogy küldjék már el mégegyszer neked a foglalásrol a visszaigazoló e-mailt mert te nem emlékszel ilyenre.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__104543..

2021. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De ez jobb 🙂

[link]

2021. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
A Helvetia csak úgy küld csomagot, ha ebbe (általában telefonon keresnek meg) beleegyeztél, plusz még az adatkezelésbe, a csomag kiküldésébe is bele kell egyezned legalább szóban. Máskülönben a címed honnan tudnák?
2021. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980 ezaz, hogy nem tudom. Én biztosan nem beszéltem velük, a nyakamat teszem rá, párom szintén nem. A dobozon amit küldtek a cím rosszul szerepelt, csak a postás tudta név alapján hogy hova kell hozni. Én a dobozra ráírtam, hogy nem kérem a csomagot és vissza vitte a postásunk. Ha rendelünk valamit mindig kérünk e-mailt is.

Ennél az ominózus csomagnál jött egy sms, hogy ma szállítjuk xy-között. Aztán hívott a postás, hogy nála a csomag kell-e?

2021. júl. 4. 09:07
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor mégis megrendelte valaki.
2021. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezért írtam hogy kérdezted meg higy te ezt mikor rendelted (nyilvánvalóan soha) Ha szerintük megrendelted akkor mondjanakk valami bizonyítékot. Megrendelesi számot pl, vagy mondják hogy telefonon rendelted amiről felvétel készült stb.. De gondolom nem mondtak ilyet. Tehát nem is rendelted.

A linkben amit küldtem benne is van hogy úgy is küldenek csomagokat hogyha nem rendeltél.

2021. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez hülyeség lenne. Mi értelme lenne úgy csomagot kiküldeni, hogy valaki nem rendeli meg? Ráadásul mikor telefonos egyeztetés van, akkor még a címet is visszaigazolják, hogy jó helyre legyen küldve. Valamikor valamilyen kapcsolatban kellett lenni velük, vagy már egyszer lett rendelve onnan valami. Vannak olyan szerződések, hogy kapsz valamit csak postaköltségért, de utána kb. 3 havonta küldenek újabb csomagokat, amíg le nem mondod, csak ezt nem mondják el mindig, viszont neten le tudod mondani.
2021. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!