Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet e gyermek calorie...

Lehet e gyermek calorie deficitben?

Figyelt kérdés
40 éves anyuka vagyok, a két gyermekemről lenne szó. az egyik 14 éves lány, a másik 11 éves fiú.mindegyiken van egy kis felesleg

2021. júl. 8. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Fejlődő gyermeket nem diétáztatunk és nem is basztatjuk a súlyuk miatt.

Lehet egészségesebb kajákat főzni (pl több zöldség) meg lehet velük programot szervezni, hogy mozogjanak (kirándulás, parkban séta stb). Ennyi.

2021. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogyan nézed. Ha kalóriát akarsz számolni, és diétáztatni, akkor semmiképpen, fejlődésben lévő szervezet!

Viszont: ha áttértek egészségesebb táplálkozásra, sok zöldség, hús, tojás, minél kevesebb gyors felszívódású szénhidrát, száműzitek az étrendből, vagy legalábbis minimalizáljátok a felesleges nasikat, mellé sport, vagy kirándulások, úszás, a lényeg, hogy mozogjanak! Ebben a formában is kalóriadeficit alakul ki, és fogyni fognak, meg formásodni, így már egészséges.

2021. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen a 14 éves már lehet szerintem,én is akkor kezdtem meg az elso dieatmat es nem volt semmi bajom, a 11évesnél még nem ajanlom
2021. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!