Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Az egész 2020 tavaszán kezdődött, amikor elkezdtem számolni a kalóriákat és nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben. Ez nem tartott olyan sokáig viszont most tavasszal újra előjött, de mostmár minden egyre rosszabb. Undorítónak tartom magam, max. 500 kalóriát viszek be, minden étkezés után bűntudatom lesz, néha hánytatom magam, és folyton csak arra tudok gondolni, hogyan tudom elégetni a kalóriákat. Egyfolytában az étkezésre és a kalóriákra gondolok. Télen pedig a közérzetem változott rosszá. Minden nap egyre rosszabb. Amikor valami nagyon rossz történik gyakran bántom magam, mert attól kicsit megkönnyebbülök. Fogalmam sincs mi történik velem. Valamilyen evészavarra gyanakszom, szerintetek? Tudom nem ez a legideálisabb hely hogy a problémáimról beszéljek, de nem tudok kuhez fordulni.

2021. júl. 16. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan evészavaros vagy, és azzal is kell foglalkozni, hogy bántod magad. Segítségre van szükséged pszichológustól.
2021. júl. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz kihez fordulni?
2021. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Hát tudni kéne mennyire vagy kövér vagy sovány.
2021. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexia mellett más mentális zavarod is van - rossz közérzet és önbántalmazás utal rá -, ezért jó lenne, ha felkeresnél egy pszichiátert!
2021. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Evészavar és a vele járó többi mentális probléma. Jobbulást!
2021. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt mar keves a pszichológus keress egy jo pszichiátert.
2021. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!